Gelişmiş Arama

0 ₺ to 1.500.000 ₺

Sonuç Bulundu 0 sonuçlar Sonuçları Görüntüle
Gelişmiş Arama

0 ₺ to 1.500.000 ₺

we found 0 results
Your search results

Hakkımızda

İstanbul34 Gayrimenkul

İstanbul34 Gayrimenkul, Kurumsal emlakçılık anlayışı ile bütün alım-satım işlerinde verdiği bireysel danışmanlık hizmetiyle sektörde hissedilen boşluğu dolduruyor. Hazırladığı uzman raporları ile müşterilerine verdiği banka kredileri bilgileri ve pazarlama bilgileriyle, tapu işlemlerinde sağladığı kolaylıklarla, çıkardığı karşılaştırmalı piyasa analizleri ve randevu saatlerine gösterdiği titizlik ile bu sektördeki farklılığını kanıtlıyor.

Misyonumuz

Ekonomik Fiyata Uygun Kalite

İstanbul34 Gayrimenkul alım ve satımı hayatınızda ömür boyu vereceğiniz en önemli kararlardan birisi olacaktır. Önemli olduğu kadar da duygusal. Emlak alım ve satım işinin karşılıklı güvene dayalı ve uzun süreli bir ortaklık olduğunun bilincinde olarak hareket ediyoruz.

Amacımız; sizin için en uygun maliyetli gayrimenkulü danışmanlarımızla sunarak, daire sahibi olduğunuz anda kâr etmeye başlamak ve size yıllarca tekrar tekrar hizmet verebilmektir.

Vizyonumuz

Sürdürülebilir İnovatif Düşünce

Emlak alım ve satımı sadece binaların veya arazilerin el değiştirme işlemi değildir. Konu İnsanlarla ilgilidir. İnsan en değerli varlığımızdır. İlişkimiz ömür boyu sürebilmelidir. Amacımız, gayrimenkulünüzü en kısa zamanda ve en uygun fiyata değerlendirmektir.

Hedefimiz

Müşteri mutluluğu ve hizmet kalitesini en yüksek standartta tutmaktır. Bizimle yapacağınız çalışmanın rahat, huzurlu ve aynı zamanda karlı olmasını sağlamak başlıca hedefimizdir.

Öncelikle; BeylikdüzüBüyükçekmeceEsenyurtBahçeköy, Sarıyer , Tarabya bölgelerinde alım satım kiralama konularında bireysel danışmanlık hizmetini kusursuz olarak sunmaktır. Çağdaş toplu konut, özel projeler, siteler, plazalar konularında İstanbul34 Gayrimenkul’un uluslararası pazarlama stratejilerinin ışığı altında proje ofislerinin oluşturulmasıdır.

Çalışma Prensiplerimiz

☑Önce İnsan
☑Uluslararası Standart
☑Profesyonel ve Koşulsuz Müşteri Hizmeti
☑Anahtar Teslim Servis
☑Güven ve Saygı
☑Güncel ve Paylaşımcı
☑Sizin Mutluluğunuz

Compare Listings

TurkishEnglish
Open chat